1. Dziś ulicami Nowego Sącza przejdzie procesja różańcowa, ze stacjami w sądeckich kościołach. Rozpocznie się o godz. 18.30 przy bazylice Św. Małgorzaty zakończy Apelem Jasnogórskim około godz. 21.00 w kościele MB Niepokalanej.
2. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie są o godz. 17.30, a w niedziele o godz .18.00. Dzieci prowadzą różaniec w środy i w piątki o 17.30. Zachęcamy do uczestnictwa.
3. W poniedziałek Kancelaria Parafialna będzie nieczynna. Klub Seniora spotyka się o godz. 9.00.
4. We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
5. We wtorek o godz. 19.00 w sali Św. Ignacego kolejne spotkanie z cyklu Bóg-Honor-Ojczyzna pt. „Październik 1918: Nowy Sącz wybija się na Niepodległość”. Prowadzi je Leszek Zakrzewski a muzycznie uświetnia Tomasz Wolak i Jan Kłosowski. Serdecznie zapraszamy.
6. Zapraszamy na wieczory biblijne, które rozpoczną się 10 października (środa) po Mszy św. wieczornej, w sali Św. Ignacego. Prowadzić je będą o. Proboszcz Bogdan Długosz i o. Wojciech Kowalski.
7. W środę o godz. 18.00 Msza św. Grupy św. o. Pio.
8. Wspólnota Róż Różańcowych zaprasza nowe osoby. Zapisy prowadzi o. Salamon lub pani Czesława Mordarska codziennie po Mszy św. wieczornej.
9. W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. wieczornej. Adorację Najśw. Sakramentu od 19:00 do 20:00 poprowadzi Odnowa w Duchu Św.
10. W piątek Apostolstwo Modlitwy spotyka się na Mszy św. o godz. 17.00 w sali Św. Ignacego.
11. W sobotę o godz. 9.00 Msza św. w int. Radia Maryja.
12. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Będzie zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
13. Jezuickie Duszpasterstwo Akademickie STRYCH zaprasza studentów i młodych dorosłych na Akademickie Rekolekcje na Dobry Początek, które w tym roku poprowadzi o. Jakub Kołacz SJ – prowincjał jezuitów. Rekolekcje zaczynają się w niedzielę 14 października o 20.00 i potrwają w poniedziałek i wtorek o 19.30.
14. W przyszłą niedziele wyjdzie kolejny numer naszej parafialnej Bethanii.
15. Uniwersytet Drugiego i Trzeciego Wieku działający w ramach Akademii Ignatianum przy parafii Ducha Świętego, inauguruje nowy Rok Akademicki we wtorek, 9 października, Mszą o godz. 18.00. Wykład inauguracyjny po Mszy wygłosi o. dr Jacek Prusak SJ. Do grona słuchaczy można dołączyć przychodząc na inaugurację.
16. X Marsz dla Życia i Rodziny odbędzie się 14 października w Tarnowie. Istnieje możliwość darmowego przejazdu. Zapisy pod tel. 608 695 745.
17. Listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przy bocznych ołtarzach wystawione będą kartki wypominkowe. Po wypełnieniu prosimy składać je do skarbonki obok ołtarza Matki Bożej.
18. Do wieczności w tym tygodniu odeszła: Władysława Gancarczyk. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.